Výhra 2,466 mld. Kč udána. Výherce z Pardubického kraje se dnes přihlásil

Eurojackpot
Zdroj: Sazka

Rekordní výhra ve výši 2,466 mld. Kč z loterijní hry Eurojackpot nalezla svého výherce. Za přísných anonymizačních opatření se o výhru přihlásil muž středního věku z  Pardubického kraje. Peníze pro něj má Sazka připravené a do 60 dní je vyplatí.

„S výhercem byl v kontaktu pouze jeden pověřený pracovník. Opatření, která jsme přijali, zamezila, aby výherce mohli identifikovat i zaměstnanci recepce. Výherce se v Sazce zdržel pouhých 20 minut, byl velmi nervózní a několikrát opakoval, že spěchá na vlak,“ uvedl k návštěvě výherce Václav Friedmann, tiskový mluvčí Sazky.

„Dál chodí do práce a pečlivě zvažuje, jak s penězi naloží. S přihlášením se o výhru otálel kvůli velkému mediálnímu zájmu a z obavy o svoji anonymitu. Podle svých slov čekal, až se situace alespoň trochu uklidní,“ popisuje další život výherce Václav Friedman a dodává: „Zároveň si odnesl hotovost 270.000 korun.“

Dosud nejvyšší výhra v loterii na českém území dosáhla 399 904 705 Kč, kterou v roce 2013 získal sázející loterijní hry Sportka.

Zdroj: FinančníNoviny.cz

1 trackback / pingback

  1. Padl rekordní jackpot v loterii Powerball. Nejméně 3 výherci se podělí o 1,59 mld. USD | TěžkýPrachy.cz

Podělte se o svůj názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..