Účtenková loterie EET má obrysy. Příští rok stát vydá 100 mil. Kč

Účtenka - EET - elektronická evidence tržeb
Zdroj: MFČR.cz

Účtenková loterie Účtenkovka spojená s elektronickou evidencí tržeb (EET) má jasné obrysy. V příštím roce na ní stát vydá 100 mil. Kč, z nichž 65 mil. Kč je určeno na výhry a 20 mil. Kč na propagaci loterie. Cílem loterie je motivovat zákazníky k přebírání účtenek od obchodníků.

„Ročně budeme rozdělovat peněžité i věcné výhry ve výši 65 milionů korun. Počet výher se tak bude pohybovat od 20 do 30 tisíc měsíčně. Hodnota prvních pěti výher bude v rozmezí od 100 000 do 1 milionu korun, včetně věcné výhry automobilu. Ostatní výhry jsou rozděleny do nižších finančních částek v řádech desetitisíců a stovek korun,“ uvedla Alena Schillerová, náměstkyně ministra financí. Losování bude probíhat každý měsíc 15. kalendářní den.

Do loterie se zájemce o soutěž bude muset registrovat na webových stránkách. Loterie by měla být spuštěna v polovině příštího roku. Aktuálně Ministerstvo financí ČR vypsalo výběrové řízení na poskytovatele loterijního systému, která je otevřená do 10. ledna 2017 do 10:00 hod.

Zdroj: MF ČR

Buďte první kdo přidá komentář

Podělte se o svůj názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..