Hokejista Václav Nedorost: Ertrag & Sicherheit mě připravily o 5 mil. Kč

Hokejista Václav Nedorost
Autor: Thomas Heide

Přibližně o 5 mil. Kč připravily podvodné investiční příležitosti zprostředkované společností Ertrag & Sicherheit českého hokejistu hrajícího v KHL Václava Nedorosta. Poškozených investicemi do falešného zlata a stříbra i do fondů Sheldin zabývající se stavbou nemocnice v Dubaji je mnohem více. „V Shedlinu je to z těch známějších Martin Hanzal nebo třeba Filip Novák,“ vypočítává Václav Nedorost.

Václav Nedorost prostřednictvím Ertrag & Sicherheit investoval do zlata a stříbra přibližně 300 tis. Kč. Obchodník s drahými kovy ale skončil v insolvenci a většina jeho zlata byla odhalena jako padělek. Mnohem víc ale tratil na investici do fondů Shedlin. Ty měly stavět nemocnici v Dubaji a slibovaly roční výnos 14 %. V nich utopil 4 mil. Kč a ještě další 1 mil. Kč na americké hypotéce zprostředkované Ertrag & Sicherheit na investici.

„Můj hodně dobrý kamarád z dětství to začal dělat. Řekl mi, že je to výborná investice, do zlata. Jelikož jsem mu důvěřoval, tak jsem ani nic nezjišťoval dál. Nakonec z toho vzniklo to, co z toho teď je…“ komentuje počátky své investice prostřednictvím Ertrag & Sicherheit Václav Nedorost v rozhovoru pro iDNES.cz.

Zdroj: iDNES.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Podělte se o svůj názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..